captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje” – Rimantė Kulvinskytė.

Kodėl neemigruoja politikai? Atsakyti galėtų Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas, išbandęs emigranto duona ir po dešimties mėnesių baigęs laimės ieškotojo svetur karjerą. Su emigrantų banga studijų metais pasukęs Londono link, tuomet dar studentas, būsimas politikas greit pamatė, kad nuolatos gyventi žeminimo bei užgauliojimų atmosferoje – ne jam.
Rimantė Kulvinskytė.
Rimantė Kulvinskytė.

Verslininkė ir interjero specialistė Lina Kalinauskaitė Forsman tikina, svarbu investuoti net į lėkštę. „Jei nori būti protingas, turi skaityti knygas. Jei nori būt gražus, turi šukuotis. O jei nori gražių namų, jiems turi skirti laiko”, – nejuokauja Lina ir stebisi, kad Lietuva vis dar užstrigusi skandinaviško ir Provanso stilistikos rėmuose.

Rimantė Kulvinskytė – laidos „Klauskite daktaro“ vedėja, tinklaraštininkė, kūrybininkė ir mama atvirumu neretai šokiruoja aplinkinius, bet tiki, kad pavyzdžiai įkvepia ir padeda. Pati patyrusi persileidimą to nenutylėjo, kad ir kaip buvo sunku. Kas lemia Rimantės požiūrius ir kuo jie vertingi kitoms moterims?

„Stilius” sausio 27 d., 19.30 val. per LRT TV. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...