captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Suvesti sąskaitas“ (Gettin’ Square)

Baris – buvęs kalinys, daugiau nebenorintis sėsti už grotų. O Džonis – mielas narkomanas, susipažinęs su Bariu kalėjime. Pareigūnė Eni Flin paleidžia juodu iš kalėjimo ir bičiuliai nusprendžia gyventi dorai. Įsidarbina kadaise irgi kalėjusio Dareno Baringtono restorane. Tačiau ramybės nėra, trijulė priversta stoti į kovą su vietinės gaujos vadeiva.

Vaidina: Sam Worthington, David Wenham, Timothy Spall, Freya Stafford, Gary Sweet, David Roberts, Luke Pegler, Richard Carter, Mitchell Butel, Gary Waddel, John Brumpton

Baris – buvęs kalinys, daugiau nebenorintis sėsti už grotų. O Džonis – mielas narkomanas, susipažinęs su Bariu kalėjime. Pareigūnė Eni Flin paleidžia juodu iš kalėjimo ir bičiuliai nusprendžia gyventi dorai. Įsidarbina kadaise irgi kalėjusio Dareno Baringtono restorane. Tačiau ramybės nėra, trijulė priversta stoti į kovą su vietinės gaujos vadeiva. Be to, jų nelaimė, suformuota speciali tyrimų komisija, kurios nariai netiki draugų ketinimais pradėti normalų gyvenimą ir buvusius kalinius provokuoja vėl iškrėsti kokią kvailystę. Viskas apvirsta aukštyn kojomis, kai apsukriu Dareno buhalteriu susidomi teisėsaugos institucijos.

Aktorius Davidas Wenhamas apdovanotas Australijos kino instituto ir Australijos komedijos prizais. Iš viso juosta pelnė 9 kino apdovanojimus ir 22 nominacijas.

Komiškas trileris

Australija, Didžioji Britanija

2003

N-14

Režisierius: Jonathan Teplitzky

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...