captcha

Jūsų klausimas priimtas

Fantastiškas penktadienis: „Švilpiko diena“ (Groundhog Day)

Vaidina: Bill Murray, Andie MacDowell, Chris Elliott, Stephen Tobolowsky, Brian Doyle-Murray, Marita Geraghty, Angela Paton, Rick Ducommun, Rick Overton

Egocentriškas Pitsburgo orų pranešėjas Filas Konorsas atvyksta į mažą miestelį, kur jam reikės atlikti patį bjauriausią ir seniai atsibodusį darbą – komentuoti Švilpiko dienos įvykius. Tai tokia diena, kai pasitvirtina beveik visi Merfio dėsniai. Kai jau nesiseka, tai nesiseka. Filas yra priverstas nakvoti nekenčiamo miestelio viešbutyje. Atsibudęs pastebi, kad šiandien ir vėl Švilpiko diena. Kitą rytą vėl tas pats. Kiekvieną mielą dieną vargšelis Filas eina į tas pačias vietas, bendrauja su tais pačiais žmonėmis ir daro tuos pačius dalykus. Galų gale jį apninka neviltis ir po keleto bandymų žudytis jis bando persvarstyti savo gyvenimą.

1993 m. pelnytas Britų komedijos apdovanojimas geriausiam filmui. MTV filmų apdovanojimas  geriausiam komedijos aktoriui Billui Murray. 1994 m. BAFTA apdovanojimas geriausiam režisieriui Haroldui Ramisui. Iš viso pelnė 6 kino apdovanojimus ir 15 nominacijų. 2006 m. filmas apibūdintas kaip „kultūriškai, istoriškai ir estetiškai reikšmingas“ ir įtrauktas į JAV Nacionalinį filmų registrą.

Fantastinė komedija

JAV

1993

N-7

Režisierius: Harold Ramis

 Groundhog Day
(1993) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...