captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimę tą pačią dieną“: dėl ko neramu Vytautui Šiškauskui

Visai neseniai savo 50-ąjį jubiliejų atšventęs dainininkas ir kompozitorius Vytautas Šiškauskas gavo puikią dovaną – pilnas arenas jo muzikos pasiklausyti atėjusių gerbėjų. Ko dar gali trūkti žmogui, kurio dainas mintinai moka tiek jaunas, tiek senas?
Vytautas Šiškauskas.
Vytautas Šiškauskas.

„Trūksta dėmesio žmogui. Žmogui, kuris nori ir stengiasi, kad būtų graži ta mūsų Lietuva, kad klestėtų gerbūvis, kad žmonės šypsotųsi gatvėje – štai ko man labai trūksta. Kad galėtų žmogus pagalvoti apie orią senatvę: dabar jis to padaryti negali, dabar kas yra – tai net nepanašu į tai“, – su lengvu kartėliu dėsto V. Šiškauskas.

„O aš pats dar kursiu, dar turiu daug ką nuveikti. Tie 40 metų kūrybos – dar tik pradžia, – ateities planų neslepia dainininkas. – Noriu daug nuveikti, kad Lietuva atrodytų taip, kaip mano akyse vaikystėje atrodė, ir aš tikėjausi, kad tokia ir bus – šalis, kurioje gera gyventi. Kad joje būtų saulės kuo daugiau – juk saulę kiekvienas galime pats sau „nupaišyti“. Svarbiausia, kad Lietuvoje žmonėms būtų gera gyventi.“

Kaip Lietuva atrodė Vytautui Šiškauskui vaikystėje? Apie kokius įvykius dar dabar prislopintu balsu kalba žymiausia šalies aludarė Džuljeta Armonienė? Kaip Jovitai Adamavičienei apsivertė gyvenimas sulaukus penkiasdešimties? Trys gyvenimo istorijos dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną“ jau šį vakarą, 19:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...