captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: gyvūnų prieglaudų savanoriai

Lietuvoje turime nemažai prieglaudų šunims ir katėms, kur pasirūpinama kiekvienu gatvėje rastu gyvūnu. Į pagalbą darbuotojams skuba savanoriai. Kodėl jie pasirinko darbą prieglaudoje, kokios jų pareigos ir kaip tai keičia jų gyvenimus, pasakos Pavelas, Kristijonas ir Agnė iš  Vilniaus.
Savanorė Agota.
Savanorė Agota.

Beglobiams gyvūnams skirtų prieglaudų yra ir užsienio šalyse, tiesa, ne visose. Kodėl vienose jų tiesiog nereikia, o kitose jos klesti ir yra perpildytos? Situaciją nuo Indijos iki Jungtinių Arabų Emiratų apžvelgs ir patirtimi pasidalins ten buvusi lietuvaitė Agota. Beje, šiai merginai savanoriaujant Lietuvoje dėl labai pragmatinių priežasčių kilo puiki verslo idėja, kurią intensyviai vysto. Šiandien jos sukurtais produktais prekiaujama net keliose užsienio šalyse. 

Apie pusantro tūkstančio paukščių ir kiek mažiau, tačiau įvairaus dydžio triušių savaitgalį susirinko Kauno Aleksandro Stulginskio universiteto parodoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Reportaže pasakosime, kokio rekordo buvo siekiama, kalbinsime paukščių ir triušių augintojus, filmuosime jaunuosius konkurse dalyvaujančius dailininkus, bei klausysimės įvairiausių paukščių balsų – nuo burkavimo iki gagenimo. Daug įdomybių, naudingų patarimų – sekmadienį,11:25 per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja R. Eilunavičienė.

„Mūsų gyvūnai“ – sausio 28 d., sekmadienį, 11:25 val. per LRTTELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close