captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: Lietuvoje maisto papildų kontrolės nėra?

Pensijų sistemos reforma. Valstybė norėtų trauktis iš žaidimo, pensijų įmokų naštą permesdama ant pačių mokesčių mokėtojų pečių. Nusitaikyta į antros pakopos pensijų fonduose kaupiamas lėšas. Ar taip elgtis sąžininga?

Rengiamos pensijų reformos šalininkai tvirtina, kad taip būtų atstatytas teisingumas šiandieninių pensininkų atžvilgiu. Oponentai atkerta – jūs jau kartą apgavote, tad neatimkite būsimos orios senatvės iš dabartinio jaunimo. Neaišku, nei ką, nei kaip, nei kada, tačiau nerimo sėkla – jau pasėta.

Kita tema. Maisto papildai – populiarus sveikatos, grožio ar profilaktikos produktas. Bent taip teigia jų gamintojai ir pardavėjai. Vieni juos renkasi patys, kiti – klauso gydytojų rekomendacijų ar suvedžioti reklamos. Tačiau pasirodo, kad Lietuvoje maisto papildų kontrolė praktiškai nevykdoma. Ant papildų pakuočių gamintojai gali nurodyti bet ką. Viskas – pagal „garbės žodį". Kaip žinoti, kad tikrai yra supakuotos vitaminų, mineralų komplekso kapsulės, o ne paprasčiausias krakmolas su citrinos rūgštimi.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...