captcha

Jūsų klausimas priimtas

Romantinė komedija su Jack'u Nicholson'u „Geriau nebūna“ (As Good as It Gets)

Vaidina: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding Jr., Skeet Ulrich, Shirley Knight, Yeardley Smith, Lupe Ontiveros, Ross Bleckner, Bibi Osterwald

Niujorke gyvenantis ekscentriškas rašytojas Melvinas dėl savo patologinių baimių ir manijų nuolat patiria nerimą ir malšina jį įvairiais savo sugalvotais ritualais. Jis visų nekenčia ir gyvena užsidaręs. Jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai guldomas į ligoninę sumuštas kaimynas, homoseksualus aktorius Saimonas paprašo pagloboti savo šunį. Gyvūnėlis taip pakeičia užkietėjusio vienišiaus gyvenimą, kad jis pradeda daugiau dėmesio skirti kiekvieną dieną jį aptarnaujančiai Kerol, kuri rūpinasi sunkiai sergančiu vaiku ir niekaip negali susirasti tinkamo vyro. Įsimylėjęs Melvinas pasijunta ramesnis, mažesnę reikšmę ima teikti ritualams, geriau jam sekasi ir prisitaikyti. Jis jau leidžia sau pabučiuoti moterį nebijodamas užsikrėsti mikrobais, paliesti prekių lentyną. Tačiau dar niekaip negali užlipti ant kelių grindų plytelių vienu metu, bando atsikratyti įsivaizduojamų mikrobų ilgai prausdamasis duše.

„Oskarus“ ir „Auksinius gaublius“ pelnė pagrindinių vaidmenų atlikėjai Jackas Nicholsonas ir Helen Hunt. „Auksinis gaublys“ laimėtas už geriausią komediją, pelnytos 5 „Oskarų“ nominacijos, tarp jų už geriausią filmą. Iš viso 37 kino apdovanojimai ir 49 nominacijos.

Romantinė komedija

JAV

1997

N-14

Režisierius: James L. Brooks

 As Good as It Gets
(1997) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...