captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Žudikas amžiams“ (Für immer ein Mörder – der Fall Ritter / Forever A Murderer)

2000 metų pradžioje jauna komisarė Ivon Vėber iš Frankfurto prie Maino persikelia į Eizenachą. Kartu su kolega Franku Volfu jie turi patikrinti seną nužudymo bylą, kai tuometinėje Rytų Vokietijoje buvo nužudyta jauna policijos pareigūno duktė. 

Vaidina: Hinnerk Schönemann, Teresa Weißbach, Oliver Stokowski, Karl Kranzkowski, Luca Zamperoni, Michael Gwisdek, Ulrike C. Tscharre, Hilmar Eichhorn, Max Herbrechter

2000 metų pradžioje jauna komisarė Ivon Vėber iš Frankfurto prie Maino persikelia į Eizenachą. Kartu su kolega Franku Volfu jie turi patikrinti seną nužudymo bylą, kai tuometinėje Rytų Vokietijoje buvo nužudyta jauna policijos pareigūno duktė. Pagrindiniu įtariamuoju tada tapo jos draugas, žinomas dainininkas Konradas Riteris, tačiau praėjus vos pusantrų metų po teismo nuosprendžio jis buvo išteisintas. Nors ir reabilituotas, visiems žmonėms jis ir toliau lieka žudiku. Nagrinėdami bylą Vėber ir Volfas randa daugybę neatitikimų ir nuslėptų įrodymų. Jie pradeda naują tyrimą, kad atskleistų tiesą apie merginos nužudymą, ir netrukus suvokia, kad senas atvejis buvo suplanuotas sąmoningai, o įkalintas nekaltas žmogus. Bet ar ne per vėlu atitaisyti klaidą?

Kriminalinė drama

Vokietija

2014

N-14

Režisierius: Johannes Grieser

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...