captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Antrininkas“ (The Double)

Filmas, dar vadinamas juodąja komedija, sukurtas pagal to paties pavadinimo  Fiodoro Dostojevskio apysaką. Tai  istorija apie  drovųjį Saimoną, kuris yra visiškai nepastebimas darbe, o ką jau kalbėt apie jo dūsavimus dėl gražios kolegės Hanos. Situacija artėja beprotybės link, kai jis sužino, kad į darbą priimtas jo antrininkas, turintis tokį pat vardą, kūną ir balsą, bet visiška vaikino priešingybė: pasitikintis, pasipūtęs ir mokantis vilioti moteris.

Vaidina: Jesse Eisenberg, Mia Wasikowska, Noah Taylor, Chris O’Dowd,  Wallace Shawn, Yasmin Paige, James Fox, Cathy Moriarty, Phyllis Somerville, Sally Hawkins

Filmas, dar vadinamas juodąja komedija, sukurtas pagal to paties pavadinimo  Fiodoro Dostojevskio apysaką. Tai  istorija apie  drovųjį Saimoną, kuris yra visiškai nepastebimas darbe, o ką jau kalbėt apie jo dūsavimus dėl gražios kolegės Hanos. Situacija artėja beprotybės link, kai jis sužino, kad į darbą priimtas jo antrininkas, turintis tokį pat vardą, kūną ir balsą, bet visiška vaikino priešingybė: pasitikintis, pasipūtęs ir mokantis vilioti moteris. Dėl antrininko tikrajam žmogui kyla grėsmė dėl karjeros ir asmeninio gyvenimo.

Filmas ir jo režisierius pelnė keletą nominacijų Londono, Tokijo ir Talino tarptautiniuose kino festivaliuose.

Trileris

Didžioji Britanija

2013

N-14

Režisierius: Richard Ayoade

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close