captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Maleris ant kušetės“ (Mahler auf der Couch / Mahler on The Couch)

Ši istorinė drama pasakoja apie painų XX amžiaus pradžios Vienos bohemos gyvenimą. Jaunoji žinomo kompozitoriaus bei dirigento Gustavo Malerio žmona ir mūza Alma įsimyli daug žadantį, penkeriais metais už ją jaunesnį architektą Valterį. Kankinamas pavydo Maleris kreipiasi pagalbos į daktarą Froidą, kad padėtų išspręsti jo šeimynines peripetijas.

Vaidina: Johannes Silberschneider, Barbara Romaner, Lena Stolze, Karl Markovics, Friedrich Mücke, Manuel Witting, Eva Mattes, Max Mayer, Karl Fischer, Matthias Franz Stein

Ši istorinė drama pasakoja apie painų XX amžiaus pradžios Vienos bohemos gyvenimą. Jaunoji žinomo kompozitoriaus bei dirigento Gustavo Malerio žmona ir mūza Alma įsimyli daug žadantį, penkeriais metais už ją jaunesnį architektą Valterį. Senyvas kompozitorius gauna žmonos meilužio laišką, kuriame šis smulkiai aprašo jų santykių detales. Kankinamas pavydo Maleris kreipiasi pagalbos į daktarą Froidą, kad padėtų išspręsti jo šeimynines peripetijas.

Juosta apdovanota 2 Austrijos kino akademijos prizais: už geriausią moters vaidmenį Barbarai Romaner ir geriausius kostiumus. Pelnė dar 1 kino apdovanojimą ir 1 nominaciją.

Biografinė drama

Vokietija, Austrija

2010

N-14

Režisieriai: Felix O. Adlon, Percy Adlon

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...