captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Amelija Erhart“ (Amelia Earhart)

Amelija Erhart – legendinė amerikiečių pilotė, be galo charizmatiška ir trokštanti  išbandyti viską, ką siūlo gyvenimas. Žiniasklaidos susidomėjimas Erhart asmenybe kilo ne tik dėl jos pasiekimų aviacijoje ar sparčiai susikrautų turtų. Spaudoje nuolat buvo aprašinėjamas ir audringas Amelijos romanas, o vėliau ir santuoka su leidėju Džordžu Patnamu. Jųdviejų meilė atlaikė įvairiausius išbandymus.

Vaidina: Susan Clark, John Fortsythe, Stephen Macht, Susan Oliver, Catherine Burns, Jane Wyatt, Charles Aidman, Eddie Barth, David Huffman, Bill Vint, Jack Colvin ir kt. 

Amelija Erhart – legendinė amerikiečių pilotė, be galo charizmatiška ir trokštanti  išbandyti viską, ką siūlo gyvenimas. Žiniasklaidos susidomėjimas Erhart asmenybe kilo ne tik dėl jos pasiekimų aviacijoje ar sparčiai susikrautų turtų. Spaudoje nuolat buvo aprašinėjamas ir audringas Amelijos romanas, o vėliau ir santuoka su leidėju Džordžu Patnamu. Jųdviejų meilė atlaikė įvairiausius išbandymus. Jų neišskyrė net ir trumpas, bet aistringas Amelijos romanas su kolega Džinu Vidaliu.

Amelija Erhart – pirmoji Atlantą perskridusi moteris. Jai taip pat priklauso pirmąkart Ramųjį vandenyną perskridusio piloto titulas.

Juosta pelnė 3 kino padovanojimus ir 4 nominacijas.

Biografinė drama

JAV

1976

N-7

Režisierius: George Schaefer

 Amelia Earhart
(1976) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...