captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: „Lėlė“ kviečia susipažinti su kitokiais šiame pasaulyje

Kalendorinis pavasaris ateis jau mažiau nei po poros mėnesių. Tuo tarpu „Kino pavasaris“, į kino teatrus įžengsiantis lygiai po 54 dienų, kartu atsineš visai nesurežisuotą pavasarį, nepažintų kraštų vasarą ir žinomų žmonių nematomus gyvenimus.   
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Kalendorinis pavasaris ateis jau mažiau nei po poros mėnesių. Tuo tarpu „Kino pavasaris“, į kino teatrus įžengsiantis lygiai po 54 dienų, kartu atsineš visai nesurežisuotą pavasarį, nepažintų kraštų vasarą ir žinomų žmonių nematomus gyvenimus. Ir visa tai - festivalio dokumentinių filmų programoje.

Tūkstančius metų alchemikai bandė paversti bet kokį metalą auksu. Galima sakyti, kad jis – šių dienų alchemikas, savo kruopštumu ir precizika bet kokį metalą paverčiantis tokiu pat vertingu kaip auksas. Jaunas juvelyras Marius Zakaras ir maža jo alchemijos dirbtuvėlė, kur gimsta maži, bet aukso vardo verti juvelyrikos stebuklai.

Tai baisiai graži pasaka, kur baisu yra tai, kad ragana mergaitei vos nenukanda galvos, o gražu – visa kita. Vilniaus teatro „Lėlė" spektaklis vaikams „Baisiai graži pasaka" kviečia neišsigąsti, o priešingai – nugalėti baimes ir susipažinti su kitokiais šiame pasaulyje.
Tad atverkime jaukiai ir kartu rimtai duris į kultūrą... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...