captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Tyrėja“ (Die fahnderin)

Kruopšti ir sąžininga mokesčių inspektorė Karola Kahanė gauna kompaktinį diską, kuriame faktai apie stambias aferas su mokesčiais. Ji priima ryžtingą sprendimą – bent jau viena stambi žuvis turi gauti teisingą atpildą. Kad būtų galima demaskuoti nusikalstamus galingo verslininko ir milijonieriaus Benedikto Zėmano veiksmus, reikia veikti greitai ir tiksliai.

Vaidina: Katja Riemann, Maxim Mehmet, Heiko Pinkowski, Albrecht Schuch, Alexander Held, Götz Schubert, Ralph Herforth, Andreas Schröders, Sarah Horvath, Irene Rindje

Kruopšti ir sąžininga mokesčių inspektorė Karola Kahanė gauna kompaktinį diską, kuriame faktai apie stambias aferas su mokesčiais. Ji priima ryžtingą sprendimą – bent jau viena stambi žuvis turi gauti teisingą atpildą. Kad būtų galima demaskuoti nusikalstamus galingo verslininko ir milijonieriaus Benedikto Zėmano veiksmus, reikia veikti greitai ir tiksliai. Į pagalbą pasitelkusi  savo kompetentingą komandą, kurią sudaro jos kolegos Klausas Hartlis ir Jochenas Busė bei  prokuroras Florijanas Hofmanas, ji bando kuo skubiau surinkti ir įrodyti nusikalstamas schemas. Tačiau savo labdaringais darbais ir darbo vietų kūrimu garsėjantis Zėmanas yra labai įtakingas. Netrukus Karola, jos kolegos ir net jos šeima patiria spaudimą, kuris gali sužlugdyti visą tyrimą. 

Drama

Vokietija

2014

N-14

Režisierius: Züli Aladag

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...