captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kalėdinis ledo festivalis“ (Christmas Festival on Ice)

Svajonės gali išsipildyti, tik reikia labai norėti ir siekti. Jauna ambicinga mergina Ema svajojo tapti advokate, tad įstojo į universiteto teisės fakultetą ir sėkmingai jį baigė. Pradėjusi dirbti savo motinos advokatų kontoroje ji greitai sulaukia ir kolegų, ir kontoros klientų pagyrimų. Nerami Emos siela neapsiriboja vien tarnybiniais rūpesčiais.

Vaidina: Joey Belfiore, Taylor Cole, Wendy Crewson, Eldon Hunter, Mac Low, Damon Runyan, Randy Thomas, Gianpaolo Venuta, Teagan Vincze, Jonathan Whittaker

Svajonės gali išsipildyti, tik reikia labai norėti ir siekti. Jauna ambicinga mergina Ema svajojo tapti advokate, tad įstojo į universiteto teisės fakultetą ir sėkmingai jį baigė. Pradėjusi dirbti savo motinos advokatų kontoroje ji greitai sulaukia ir kolegų, ir kontoros klientų pagyrimų. Nerami Emos siela neapsiriboja vien tarnybiniais rūpesčiais. Greitai Kalėdos. Visą savo laisvalaikį Ema skiria vienai vaikystės tradicijai atgaivinti, kuriai šiais metais pristigo lėšų miesto biudžete. Ji nori ir vėl surengti ledo skulptūrų festivalį, kuris buvo toks populiarus jos gimtajame miestelyje ir yra labai svarbus jos šeimai – pati Ema kartu su savo tėvu dalyvavo jame nuo vaikystės.  

Melodrama

JAV

2017

N-7

Režisierius: Bradley Walsh

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...