captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius”: kaip vienišam žmogui jaustis laimingu per šventes?

Psichoterapeutės Aušra Griškonytė ir Rūta Bačiulytė pagalbą patarimais ir keblių situacijų narpliojimu kas savaitę teikia populiarioje Lietuvos radijo laidoje „Pašnekesiai apie tave ir kitus”. Šįkart specialistės atvers, kodėl prieš didžiąsias metų šventes Kalėdas ir po jų gerokai daugiau žmonių ima skųstis nerimu, konfliktais, net migrenos atvejais. Kodėl dovanų paieškos, laukimo džiaugsmas ir užstalės tampa išbandymu kiekvienam ir kaip to išvengti?

Užstalės pinklės ir išeitys. Ką apie tai sako maisto profesionalai? Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas tikins, jog stalą dekoruoti nėra sunku, tačiau ko reikia nepamiršti? Kaip sveikos mitybos žinovė Gražina Gum ragins per šventes neatsisakyti desertų ir vengti cukraus. Koks patiekalas lėmė Kūčių pavadinimą, pasakos gastronomijos istorikas Rimvydas Laužikas. Istorijos ir patarimai apie valgius.

Ką svarbiausia kievienam prisiminti sutinkant Kūčias ir Kalėdas? Apie tai pasakos kunigas Antanas Saulaitis, dainininkas Deivis Norvilas ir jo žmona Renata, Nacionalinės premijos laureatė aktorė Eglė Gabrėnaitė. Ar Kalėdos – tik silkių ir žąsų valgymo bei linksmybių fiesta? Ir kaip išgyventi šventes, jei jums liūdna, esat vienas ir nesijaučiat laimingas, kai už lango siaučia minia ir linksminasi visas pasaulis?

Speciali „Stiliaus” laida gruodžio 23 d., 19.30 val. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...