captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sudužęs apaštalo Pauliaus laivas. 60-ieji metai po Kristaus“ (St. Paul’s Shipwreck, 60 AD/PAVLVS/ The Shipwreck 60 A.D.)

Praėjus 30 metų po to, kai buvo nukryžiuotas Kristus, apaštalas Paulius ir 275 jo mokiniai stebuklingai išgyveno per audrą sudužus į Romą plaukiančiam jų laivui. Avarijos vieta kėlė daugybę ginčių, kol po 2 000  metų prie Maltos krantų buvo rastas senovinis inkaras. Šis atradimas paskatino bandymus nustatyti tikrąją nelaimės vietą. Kaip šis biblijinis įvykis paveikė žmoniją?

Praėjus 30 metų po to, kai buvo nukryžiuotas Kristus, apaštalas Paulius ir 275 jo mokiniai stebuklingai išgyveno per audrą sudužus į Romą plaukiančiam jų laivui. Avarijos vieta kėlė daugybę ginčių, kol po 2 000 metų prie Maltos krantų buvo rastas senovinis inkaras. Šis atradimas paskatino bandymus nustatyti tikrąją nelaimės vietą. Kaip šis biblijinis įvykis paveikė žmoniją? Ekspertai atidžiai tiria surastą inkarą, tų laikų laivybos tradicijas, apaštalų istorijas, tradicijas ir jų gyvenimo įvykius.

Dokumentinis filmas

Vokietija

2014

Režisierius: Tony Parnis

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...