captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip neišlaidaujant papuošti namus Kalėdoms?

Kino režisierė Neringa Medutytė po studijų Britanijos prestižinėje kino ir televizijos mokykloje, į Lietuvą su visam negrįžo. Dirbdama su BBC ir „Al Jazeera” ji išgarsėjo pasaulyje, sukūrusi dokumentiką apie Lietuvos savanorius. Be to, Londone sutiko savo gyvenimo žmogų ir susilaukė su juo sūnaus. Įdomumas dar ir tas, kad Neringos sūnaus laukia įdomus likimas, jis tapo garsaus Britanijos baldų gamintojo paveldėtoju, o pačiai režisierei teko prisijungti prie istorinės britų šeimos, apdovanotos Karalienės ordinai

Architektė, interjero dizainerė Danguolė Pilkauskienė, kasdien sulaukia klausimų kaip pigiau ir gražiau įsikurti namus. Tačiau, kad gyvenimas nušvistų reikia ne tik norų ar pinigų, bet ir žinių. Pasak specialistės, yra keturios normos, kurių privalu laikytis, tobulinant būstą. O ruošiantis Kalėdoms namuose galima spėti dar kai ką pagražinti, net ir labai neišlaidaujant.

Įžiemojus vaistinių žolių tema tampa svarbesnė nei vasarą. Rasa Subačienė, metusi dizainerės karjerą, tapo žolininke ir pasakoja, kuo žolynų gėrybės žiemą pravarčios. Vienkiemyje, prie miško su šeima apsigyvenusi Rasa, dar ir vėlyvą rudenį renka uogas, kasa šaknis, randa lapų ir atidžiai žvelgia į krūmynų šakas, nes gamta – dosni ir jos gėrybės naudingos. Būtent dėl vaikų ligų moteris pakeitė savo gyvenimą, profesiją ir pati atsisakė masinės kosmetikos. Pati ruošianti įvairiu formų ištraukas, užpilus, vardija auksines augalų savybes ir jų naudą žmogaus organizmui. Net pataria, kur ir ko žiemą gamtoje ieškoti norintiems apsieiti be chemijos. 

„Stilius“ gruodžio 16 d., 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...