captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Karlosas Šakalas“ (Carlos)

Tai teroristinis epas apie Venesuelos revoliucionierių ir jo nusikaltimus, rizikingas operacijas, meilės romanus, susitikimus su įtakingais asmenimis, desperatiškus bandymus slėptis nuo teisėsaugos Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalyse. Jo vardas Iljičius Ramiresas Sančesas, bet visi jį pažįsta kaip Karlosą Šakalą. Du dešimtmečius jis buvo labiausiai ieškomas nusikaltėlis pasaulyje.

Vaidina: Edgar Ramírez, Alexander Scheer, Ahmad Kaabour, Juana Acosta, Martha Higareda, Nora von Waldstatten, Christoph Bach, Rodney El Haddad, Fadi Abi Samra, Katharina Schütller

Tai teroristinis epas apie Venesuelos revoliucionierių ir jo nusikaltimus, rizikingas operacijas, meilės romanus, susitikimus su įtakingais asmenimis, desperatiškus bandymus slėptis nuo teisėsaugos Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalyse. Jo vardas Iljičius Ramiresas Sančesas, bet visi jį pažįsta kaip Karlosą Šakalą. Du dešimtmečius jis buvo labiausiai ieškomas nusikaltėlis pasaulyje. Vienų akyse šis žmogus – savanaudis teroristas, samdomas žudikas, kitiems – sukilėlis, revoliucionierius, svajotojas. Karlosas Šakalas kalbėjo septyniomis kalbomis, žavėjosi ginklais, mylėjo moteris, dievino pavojus ir buvo aršus Palestinos išsivadavimo šalininkas. Jis nelegaliai keliavo po pasaulį, vienas atlikdavo rizikingiausias užduotis. Viena iš garsiausių jo įvykdytų operacijų – 1975 metais užpulta OPEC būstinė Vienoje ir pagrobti kelių šalių naftos ministrai. Po šio įvykio už Karloso galvą buvo paskirta didžiulė premija. Šiuo metu jis kali garsiajame Paryžiaus kalėjime La Sante.

2011 metais filmas apdovanotas „Auksiniu gaubliu“, už geriausią vyro vaidmenį – prancūzų „Cezariu“. Laimėjo Europos kino akademijos prizą už geriausią montažą, taip pat Los Andželo ir Niujorko kino kritikų prizus. Iš viso pelnė 17 kino apdovanojimų ir 39 nominacijas. Rodytas Vilniaus „Kino pavasario“ festivalyje.

Trileris

Prancūzija, Vokietija

2010

N-14

Režisierius: Olivier Assayas

 Carlos
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...