captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: levretės

Pažintis su šunų veisle. Kodėl nedideli ir elegantiški levretės veislės  šunys vadinami lepūnėliais? Kokios magiškos šių keturkojų savybės taip žavi šeimininkus, kad įsigiję vieną šuniuką, būtinai ieško dar, ir dar vieno.
Levretės.
Levretės.

Pažintis su šunų veisle. Kodėl nedideli ir elegantiški levretės veislės  šunys vadinami lepūnėliais? Kokios magiškos šių keturkojų savybės taip žavi šeimininkus, kad įsigiję vieną šuniuką, būtinai ieško dar, ir dar vieno. Nenustygstančios, žaismingos ir labai aktyvios, draugiškos ir meilios levretės mėgsta dėmesį, net svetimų žmonių. Todėl jos tikrai netinkamos sargauti. Jos sukurtos kitkam. Gudrios ir savitos. Gracija ir elegancija spinduliuoja net jų kailiukas, kuris yra trumpas ir blizgus bei gali būti pilkų arba rusvų atspalvių. Pamatysite ir jų mažylius, o šeimininkai bei specialistai papasakos apie šios veislės ypatumus. 

Daugelis šunų augintojų jau dabar ruošiasi artėjančioms tarptautinėms šunų parodoms, kurios bus organizuojamos Vilniuje gruodžio 16-17 dienomis. Kaip tinkamai ringams paruošti šuns kailį? Kaip maudyti augintinį, kokias naudoti priemones? Kaip išdžiovinti ir iššukuoti kailiuką? Apie visa tai pasakos veterinarijos gydytoja ir profesionali šunų kirpėja, o savo kailiu „parodys“ škotų terjeras Polas. Beje, šiam išvaizdžiam „jaunuoliui“ grožio procedūros yra labiau įprastos, nei bet kuriam iš mūsų, nes Polas reguliariai, kas du mėnesius, lankosi šunų kirpykloje. 

Kai renginių organizavimo agentūros biure apsigyvena katė, visiems darbe tampa smagiau. Katė – mišrūnė ir laukinukė, todėl nelabai linkusi murkstytis bei glaustytis. Bet jos smalsumas – begalinis! Visus ateinančius ir išeinančius stebi, apžiūri ir išlydi. Tiesa, kartais, niekam nematant, per terasą pabėga į kiemą. Grįžta, žinoma, per paradines duris, su ryte atėjusiais darbuotojais. Tokie pasivaikščiojimai turi ir savo pasekmes. Visai neseniai atsirado ir kačiukas... Štai tokia nepriklausoma ir savarankiška Anfiska – žuvytė. Beje, ar žinote, kas jos tikroji šeimininkė? Ogi Viktorija iš „Fusedmarc“!

 „Mūsų gyvūnai“ – gruodžio 10 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Rasa Eilunavičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...