captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: gyvūnų įtaka augančiam mažyliui

Nėra vaiko, kuris nenorėtų šuniuko. Tik mamos ir tėčiai, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių keturkojo draugo atsisako. Ar tikrai šuo reikalingas vaikui? Ar jis tik padeda nesijausti vienišam, ar turi ir stebuklingų gydančių galių?

Psichologė kaniterapeutė pasakos apie gyvūnų įtaką augančiam mažyliui, patars tėvams, kada vaikas gali pats rūpintis augintiniu, ir kada tai tampa pareiga suagusiems. Šunų dresavimo specialistas atsakys į klausimą, ką daryti, kad šuo savo šeimininku pasirinktų ne tėtį ar mamą, o būtent vaiką. Jaunieji šunų šeimininkai paatviraus, kaip prašė šuniuko, kokie pažadai padėjo tėvams apsispręsti ir kas šiandien labiausiai rūpinasi jų keturkoju draugu.

Šliaužiojančios gyvatės, skorpionai ir basas vaikas. Tokie prisiminimai iš vasaros atostogų pas senelius kaime. Uzbekijoje. Šioje laidoje parengėme reportažą apie gyvūnų mylėtoją ir artistą Andrejų, kuris gimė ir užaugo egzotiškame Samarkande. O atgimimo metais trumpam atvyko į Lietuvą, močiutės tremtinės gimtinę. Čia sutiko savo mylimą moterį, vedė ir liko gyventi. Tačiau vaikystėje įskiepyta meilė gamtai niekur nedingo. Nedideliame bute, viename Vilniaus daugiabutyje, jis gyvena ne tik su šeima, bet ir dviem pudeliais, egiptietiškais karveliais, afrikietiškomis sraigėmis, amerikietišku kukurūziniu žalčiu, kanarėlėmis, papūga, triušiu, akvariumuose plaukiojančiomis žuvytėmis... Kažko nepaminėjome?.. Papasakosime ir parodysime laidoje!

„Mūsų gyvūnai“ – gruodžio 3 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Rasa Eilunavičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...