captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Editos šou“: svečiuose – ekscentriškasis maestro D. Katkus

Jis ekscentriškas. Jis klasiškas. Jis toks – vienintelis ir nepakartojamas. Gali ant jo pykti, gali nesuprasti, gali bambėti ir nesutikti, bet nemylėti jo negali – maestro Donatas Katkus!

Ar diriguoti išties taip sudėtinga? Kas jam yra orkestras? Kada jaučiasi laimingiausias? Koks būna magiškiausias momentas scenoje? Paprasti klausimai ir paprasti, tačiau nuoširdūs Donato Katkaus atsakymai. „Vagneris yra pasakęs, kodėl dirigentai trokšta būti dirigentais – tu patiri malonumą ir tu pats esi stebėtojas ir tuo pačiu kūrėjas“, – laidoje pasakoja maestro. „Dainuokit. Nesvarbu kur – tualete, duše, mašinoje“, – pataria Donatas Katkus. O laidoje jam teks ne tik padiriguoti, bet ir sugroti prieškario šlagerius virtuviniais rakandais.

Sekmadienio vakarą Edita sulauks viešnios, kurią vieni žino kaip krūvą nepamirštamų vaidmenų sukūrusią aktorę, kiti – kaip Lietuvos „Auksinį balsą“, kuris, jei skambėtų dažniau, atšildytų mūsų klimatą, tretiems ji tiesiog labai graži moteris. Viena aišku – pas Poną Dievą ji atstovėjo visose eilėse, nes visko turi daugiau nei reikia, ir ji – Lina Rastokaitė. „Visada svajojau turėti savo teatrą, kuriame ir vaidinama ir dainuojama ir šokama“, – savo svajonėmis pasidalino Editos viešnia. Lina pirmą kartą dalyvauja pokalbių laidoj („Tiesa pasakius aš esu labai uždaras žmogus“). Visgi Editai pavyko pokalbyje ir žaidimuose atverti pačias įdomiausias aktorės spalvas.

„Editos šou“ – sekmadienį 18.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...