captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Laiko tiltas“ (About Time)

Sulaukęs dvidešimt vienerių Timas suvokia galintis keliauti laiku. Po eilinio, Timui visiškai  bereikšmio naujametinio vakarėlio tėvas jam atskleidžia paslaptį, kad tokią dovaną turi visi Timo šeimos vyrai. Nors vaikinas ir negali keisti pačios istorijos, jo gabumai leidžia nulemti ar ištaisyti  gyvenime įvykusius ar dar įvyksiančius įvykius. 

Vaidina: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Richard Cordery, Joshua McGuire, Tom Hollander, Margot Robbie, Vanessa Kirby

Sulaukęs dvidešimt vienerių Timas suvokia galintis keliauti laiku. Po eilinio, Timui visiškai  bereikšmio naujametinio vakarėlio tėvas jam atskleidžia paslaptį, kad tokią dovaną turi visi Timo šeimos vyrai. Nors vaikinas ir negali keisti pačios istorijos, jo gabumai leidžia nulemti ar ištaisyti  gyvenime įvykusius ar dar įvyksiančius įvykius. Timas nepatenkintas savo dabartiniu gyvenimu, tad naujai atrasti gabumai – puiki priemonė jį susitvarkyt. Svarbiausia – susirasti merginą. Tačiau Timui teks patirti skaudžią gyvenimo pamoką ir suvokti, kad kelionių laiku padariniai nėra jau tokie malonūs, kaip gali atrodyti.

Filmas apdovanotas tarptautiniame San Sebastiano kino festivalyje. Rodytas tarptautiniuose Lokarno, Niujorko festivaliuose. Iš viso pelnė 3 kino apdovanojimus ir 10 nominacijų.

Komiška drama

Didžioji Britanija

2013

N- 14 

Režisierius: Richard Curtis

 About Time
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...