captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Legendinis Brukas“ (Bruc. La Llegenda)

1808 metų birželio 6 dieną Napoleono armijos būrys patiria siaubingą pralaimėjimą, mat naujasis būgnininkas sugeba kalnuose taip pasinaudoti aidu, kad šis nežmoniškai sustiprina jo būgno garsą ir panikuojantys priešai puola bėgti. Jaunuolis, pravarde Brukas, tampa gimtojo miestelio didvyriu ir didžiausiu prancūzų kariuomenės priešu.

Vaidina: Juan José Ballesta, Vincent Perez, Astrid Bergès-Frisbey, Santi Millán, Nicolas Giraud, Moussa Maaskri, Jérôme Le Banner, Justin Blanckaert, Blai Llopis, Francesc Albiol, Albert Vidal

1808 metų birželio 6 dieną Napoleono armijos būrys patiria siaubingą pralaimėjimą, mat naujasis būgnininkas sugeba kalnuose taip pasinaudoti aidu, kad šis nežmoniškai sustiprina jo būgno garsą ir panikuojantys priešai puola bėgti. Jaunuolis, pravarde Brukas, tampa gimtojo miestelio didvyriu ir didžiausiu prancūzų kariuomenės priešu. Nuo tos akimirkos kiekvieno, kuris bando jam pagelbėti, laukia neišvengiama mirtis. Napoleono armijos kapitono įsakymu gvardiečiai įsiveržia į Bruko namus, nužudo jo tėvus ir išsiveda sužadėtinę. Jaunuoliui nelieka galimybės pasirinkti – jis pats ima ieškoti progos susitikti su priešais, kad atkeršytų už artimuosius.

Istorinis nuotykių filmas

Ispanija

2010

N-14

Režisierius: Daniel Benmayor

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...