captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kentervilio pilies vaiduoklis“ (The Canterville Ghost)

Įsigijęs senovinę pilį amerikiečių milijonierius Hairamas Otisas nesirengia nieko čia keisti. Vienintelis nemalonumas, su kuriuo susiduria šeima, – tai senojo sero Kentervilio vaiduoklis, saugantis pilį ir baidantis atvykėlius. Milijonierius pasirengęs visa tai spręsti moksliškai, jo žmona įsitikinus, kad toji aplinkybė kaip tik suteikia naujajam būstui žavesio ir sudomintų svečius.

Vaidina: Patrick Stewart, Neve Campbell, Joan Sims, Donald Sinden, Cherie Lunghi, Daniel Betts, Leslie Phillips, Edward Wiley, Ciarán Fitzgerald, Raymond Pickard

Sukurta Oscaro Wilde’o kūrinio motyvais.

Įsigijęs senovinę pilį amerikiečių milijonierius Hairamas Otisas nesirengia nieko čia keisti. Vienintelis nemalonumas, su kuriuo susiduria šeima, – tai senojo sero Kentervilio vaiduoklis, saugantis pilį ir baidantis atvykėlius. Milijonierius pasirengęs visa tai spręsti moksliškai, jo žmona įsitikinus, kad toji aplinkybė kaip tik suteikia naujajam būstui žavesio ir sudomintų svečius. O jų vaikai dvynukai vaiduoklyje regi objektą, kuriam gali krėsti pokštus. Tik jaunoji duktė jaučia užuojautą serui Saimonui. Tik tada, kai visi užkeikimai nugalėti ir paslaptis atskleista, mergina atiduoda savo širdį žaviam Češyro hercogui.

1996 metais juosta apdovanota EMMY prizu. Iš viso pelnė 5 apdovanojimus ir 1 nominaciją.

Fantastinė drama

JAV

1996

N-7

Režisierius: Syd Macartney

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...