captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lopas Adamsas“ (Patch Adams)

Ši istorija nuostabi tuo, kad nutiko iš tiesų. Hanteris Lopas Adamsas – ne išgalvotas personažas, o tikras žmogus ir geras gydytojas. Tikrasis Lopo gyvenimas prasidėjo… psichiatrijos ligoninėje, kur jis pateko dėl bandymo nusižudyti. 

Vaidina: Robin Williams, Monica Potter, Daniel London, Philip Seymour Hoffman, Bob Gunton, Josef Sommer, Irma P. Hall, Peter Coyote, Frances Lee McCain, Harve Presnell, Michael Jeter

Ši istorija nuostabi tuo, kad nutiko iš tiesų. Hanteris Lopas Adamsas – ne išgalvotas personažas, o tikras žmogus ir geras gydytojas. Tikrasis Lopo gyvenimas prasidėjo… psichiatrijos ligoninėje, kur jis pateko dėl bandymo nusižudyti. Čia jis suprato, kad nėra geresnio vaisto už juoką. Išėjęs iš ligoninės Adamsas tvirtai nusprendė tapti gydytoju. Įsivaizduokite, kaip nustebo pirmakursiai medicinos mokyklos studentai, kai jų kurse atsirado keistas vyrukas, kuris galėtų būti jų dėstytoju. Tačiau Adamso netrikdė nei kreivi bendramokslių žvilgsniai, nei akivaizdus dekano nepritarimas jo „gydymo metodams“. Juk Lopas nuo pat pirmo kurso lankydamas ligonius juos juokino, krėtė pokštus ir stebino staigmenomis. Netrukus Adamsas įkūrė ligoninę vargšams, neturintiems draudimo ir pinigų susimokėti už gydymą. Tačiau jo geri norai vos nenuėjo niekais. Medikų taryba nusprendė apsvarstyti išsišokėlį, neturintį gydytojo licencijos nei diplomo.

Filmas nominuotas „Oskarui“ už geriausią muziką. „Auksiniam gaubliui“ nominuotas aktorius Robinas Williamsas. 

Komedija

JAV

1998

N-14

Režisierius: Tom Shadyac

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...