captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Dypanas“ (Dheepan)

Šri Lankoje vyksta pilietinis karas: viena iš šalies mažumų, tamilai, kovoja dėl nepriklausomybės. Tarp liepsnų ir degančių kūnų slampinėja Dypanas. Jis buvo vienas iš kovotojų už tamilų laisvę, bet dabar yra priverstas bėgti iš krauju permirkusios šalies ir ieškoti prieglobsčio Prancūzijoje. Paskui jį keliauja jauna moteris Jalini ir devynmetė mergaitė Ilaijal.

Vaidina: Jesuthasan Antonythasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine Vinasithamby, Vincent Rottiers, Faouzi Bensaïdi, Marc Zinga, Bass Dhem

Šri Lankoje vyksta pilietinis karas: viena iš šalies mažumų, tamilai, kovoja dėl nepriklausomybės. Tarp liepsnų ir degančių kūnų slampinėja Dypanas. Jis buvo vienas iš kovotojų už tamilų laisvę, bet dabar yra priverstas bėgti iš krauju permirkusios šalies ir ieškoti prieglobsčio Prancūzijoje. Paskui jį keliauja jauna moteris Jalini ir devynmetė mergaitė Ilaijal. Prancūzijoje Dypanas randa darbą statybose, Jalini prižiūri sergantį vyrą, o mažoji pradeda lankyti mokyklą. Šri Lankoje jie buvo nepažįstami, o Prancūzijoje tampa šeima. Atšiauriame Paryžiaus priemiesčio daugiabutyje vienas kitam jie tampa vieninteliu paguodos šaltiniu.

Kanų kino festivalyje filmas pelnė „Auksinę palmės šakelę“. Nominuotas britų BAFTA kino apdovanojimui. Nominuotas 7 „Cezariams“, prancūzų kino prizams. Iš viso pelnė 6 kino apdovanojimus ir 14 nominacijų. Rodytas Vilniaus Europos šalių kino forume „Scanorama“.

Drama

Prancūzija

2015

N-14

Režisierius: Jacques Audiard

 Dypanas
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...