captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: prerijų šuniukai

Prerijų šuniukai – visai nepanašūs į mūsų keturkojus. Tai voverinių šeimos graužikų gentis. Pavadinimas kilęs iš jų skleidžiamo garso, panašaus į šuns lojimą. Vikrūs slapukai. Pamatysite, kaip jie prausiasi – čia pat įsikasdami, lyg šnipai, į smėlį. Pasakosime kuo jie minta, koks jų būdas ir ypatybės. Taip pat išvysite, kaip per kelias minutes geba nugraužti krūmų stiebus.
Prerijų šuniukai.
Prerijų šuniukai.

Kodėl miauksi katės? Kokia kalba ir ką nori pasakyti? Kiek žodžių supranta ir kiek gali jų perteikti? O gal jos labiau bendrauja telepatiškai, be garsų? Ar jas supranta kiti gyvūnai? Šie klausimai visais laikais rūpėjo žaliaakių šeimininkams. Apie tai net rašytos knygos. Kačių kalbos ypatumus aiškinsimės su kačių augintojais ir kačių veisėja – veterinarijos gydytoja.

Vieni šunys visą dieną nuobodžiauja namuose, kiti sargauja, o štai kai kurie kiekvieną rytą lydi šeimininkus į darbą. Supažindinsime su Smilga, Liza ir Zoro. Rytais jie išdidžiai žygiuoja Vilniaus miesto gatvėmis iki šeimininkų salonų, kur patogiai įsitaiso visai dienai. Kartu stebina arba gąsdina lankytojus. O neretai ir „sugeria“ visą dėmesį. Salonų šeimininkės pasakos, kodėl neretai atėję klientai, išeina pamiršę, ko atėję. 

„Mūsų gyvūnai“ – lapkričio 26 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT. Vedėja Rasa Eilunavičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...