captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Ž. Mauricas svajoja apie Nobelio premiją

Ekonomistas Žygimantas Mauricas prisipažįsta, turėjęs galimybę likti gyventi Šveicarijoje, kur jo atlygimas turbūt siektų kelias dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau jis pasirinko ne pinigus. „Mano ambicijos yra didelės. Ateityje noriu gauti Nobelio premiją už savo atradimus ekonomikos srityje“, –   teigia Žygimantas Mauricas, žavintis ne tik profesiniais užmojais. Jį domina ir Vilniaus istorija, kurią Žygimantas mato ir aiškina savaip.
Žygimantas Mauricas.
Žygimantas Mauricas.

Ekonomistas Žygimantas Mauricas prisipažįsta, turėjęs galimybę likti gyventi Šveicarijoje, kur jo atlygimas turbūt siektų kelias dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau jis pasirinko ne pinigus. „Mano ambicijos yra didelės. Ateityje noriu gauti Nobelio premiją už savo atradimus ekonomikos srityje“,  teigia Žygimantas Mauricas, žavintis ne tik profesiniais užmojais. Jį domina ir Vilniaus istorija, kurią Žygimantas mato ir aiškina savaip.

Daugiau kaip prieš ketverius metus kauniečiai Ciūniai grįžo į Lietuvą. Kanadoje Gediminas baigė prestižinę „Le cordon bleu“ kulinarijos mokyklą. O jo žmona Rasa po sunkios ligos sulaukė pripažinimo pasaulyje kaip modelis. Tačiau gimtųjų namų ilgesys sutuoktinius privertė atsigręžti į Lietuvą. Tačiau kas porą nuvylė Lietuvoje ir kodėl čia niekam nereikia jo prestižinio diplomo?

Roko meistras Povilas Meškėla sulaukė liaupsių iš pasaulinio garso rokerio Roberto Wellso, turėjo kvietimų likti gyventi ir groti Švedijoje. Tačiau jais nesusiviliojo. Daugiau kaip trisdešimt metų pasirodantis lietuviškoje scenoje Povilas prisipažįsta, mažoje šalyje vien roku neišgyventi. Kaip rokerio šeima sukosi iš keliasdešimties litų, dainininko uždirbtų dainuojant restorane? Ar tik dėl pinigų stygiaus muzikantas dirbo bidonų plovėju pieno kombinate, vagonų krovėju?

„Stilius“ šeštadienį, lapkričio 18d., 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...