captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nes man tai rūpi“: ar idėja išgelbės Lietuvą?

„Siūlykite idėją Lietuvai!“ – kviečia keli interneto portalai, vasarą vykę diskusijų festivaliai, organizacijos. Iš nerimo ir nusivylimo šalyje vykstančiais procesais kylančios iniciatyvos bando ieškoti idėjų, kurios garantuotų kokybinį proveržį ir padėtų sukurti valstybę, apie kurią svajojome nuo nepriklausomybės pradžios. Kokios idėjos mums šiandien svarbios?  

Nors šiandien desperatiškai ieškome gyvenimą keičiančių idėjų, turbūt niekas negali pasakyti, kiek gerų pasiūlymų, iniciatyvų, projektų jau nukeliavo į užmarštį dėl biurokratinių kliūčių, inercijos, per menkos iniciatyvos ar valdžios arogancijos. Ar šiandien gali atsirasti idėja, dėl kurios įgyvendinimo susivienytų prieštaravimų, socialinės nelygybės supriešinti piliečiai? Ar esame išsigryninę, kas mums yra svarbiausia?

„Mums reikia rimtai savęs paklausti, į ką norime investuoti? Ne į dvidešimt dalykų, bet į tris svarbiausias kryptis. Valstybės atkūrimo šimtmetį galime pasitikti ne tik dainomis ir šokiais, bet susigrąžindami 100 emigravusių talentų“,- siūlo viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas dr. Darius Udrys. „Labai svarbu išsiaiškinti ne tik kokių idėjų mums reikia, bet ir sukurti planą, kaip pasiekti, kad geros idėjos būtų realizuotos ir taip pagerintų gyvenimą“,- teigia verslininkas, daugybės projektų iniciatorius dr. Vladas Lašas.  „Vienintelis būdas kažko pasiekti, tai gerai tą klausimą išdiskutuoti“,- įsitikinęs MRU profesorius Justinas Žilinskas.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė.

Siužeto autorė Valdonė Rudenkienė.

Režisierė Jolanta Stripeikienė.


„Nes man tai rūpi“ – lapkričio 20 d., pirmadienį, 20.30 val. per LRT Kultūrą.

Laida kartojama spalio 21 d. 13.30 val.


https://www.facebook.com/nesmantairupi/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...