captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auklė Makfi ir didysis sprogimas“ (Nanny McPhee and the Big Bang)

Žavioji auklė Makfi visuomet atsiranda ten, kur jos labiausiai reikia, bet mažiausiai pageidauja. Šįkart ji išdygsta ant slenksčio namų, kuriuose vieniša motina bando tvarkytis su savais ir besisvečiuojančiais vaikais bei gausiu fermos gyventojų būriu.

Vaidina: Emma Thompson, Maggie Gyllenhaal, Ralph Fiennes, Oscar Steer, Asa Butterfield, Lil Woods, Eros Vlahos, Rosie Taylor-Ritson, Daniel Mays, Rhys Ifans

Žavioji auklė Makfi visuomet atsiranda ten, kur jos labiausiai reikia, bet mažiausiai pageidauja. Šįkart ji išdygsta ant slenksčio namų, kuriuose vieniša motina bando tvarkytis su savais ir besisvečiuojančiais vaikais bei gausiu fermos gyventojų būriu. Kadangi vyras kariauja, mamytei jau svyra rankos, o vaikai dėl pas juos viešinčių dviejų išpaikintų pusbrolių iš miesto puolę į neviltį. Auklė Makfi  atsiraitoja rankoves ir imasi darbo. Pasitelkusi magiją ir stebuklus – nuo skraidančio motociklo iki mielo netikėčiausiose vietose atsirandančio drambliuko – auklė  pamokys vaikus svarbių gyvenimo pamokų, paguos motiną ir į visų jų gyvenimus grąžins tvarką, šilumą bei meilę.

Komedija

Didžioji Britanija, Prancūzija, JAV

2010

N-7

Režisierė: Susanna White

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close