captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino žvaigždžių alėja: „Apsnigti kedrai“ (Snow Falling on Cedars)

Vietinis žvejys Karlas randamas negyvas plūduriuojantis savo tinkluose su galvoje žiojinčia gilia žaizda. Netrukus randamas ir įtariamasis – vietinės japonų bendruomenės atstovas Kazuo. Visi jau seniai žino, kad Karlas su juo nesutarė. Kazuo šeima nespėjo nusipirkti žemės. Liko tik paskutinįkart sumokėti – ir išsvajotas žemės lopinėlis būtų priklausęs jiems. 

Vaidinai: Ethan Hawke, Rick Yune, Yûki Kudô, Reeve Carney, Anne Suzuki, Max von Sydow, James Rebhorn, James Cromwell, Richard Jenkins, Arija Bareikis

Filmas, sukurtas pagal Davido Gutersono romaną, atskleidžia gėdingus Amerikos istorijos puslapius.

Vietinis žvejys Karlas randamas negyvas plūduriuojantis savo tinkluose su galvoje žiojinčia gilia žaizda. Netrukus randamas ir įtariamasis – vietinės japonų bendruomenės atstovas Kazuo. Visi jau seniai žino, kad Karlas su juo nesutarė. Kazuo šeima nespėjo nusipirkti žemės. Liko tik paskutinįkart sumokėti – ir išsvajotas žemės lopinėlis būtų priklausęs jiems. Tačiau prasidėjo Antrasis pasaulinis karas ir visi japonai buvo perkelti į belaisvių stovyklą Kalifornijoje. Žemė atiteko Karlui. Vietos laikraštuko žurnalistas galėtų įrodyti, kad japonas nekaltas. Tačiau ar jam pavyks dėl teisingumo užmiršti meilę Hatsu, Kazuo žmonai, ir skriaudą, patirtą kare su japonais?

Filmas nominuotas „Oskarui“ už geriausią operatoriaus darbą.  Iš viso pelnė 5 kino apdovanojimus ir 10 nominacijų.

Drama

JAV

1999

N-14                  

Režisierius: Scott Hicks

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...