captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gotardo tunelis“ (Gotthard)

Filmo veiksmas pradeda rutuliotis 1873 metų pavasarį, kai į mažą Šveicarijos kaimelį iš viso pasaulio suvažiuoja žmonės statyti naujo, tiems laikams itin modernaus tunelio. Statybų sukelto šurmulio ir sumaišties metu tarp trijų jaunuolių užsimezga draugystė, kuri nepaiso socialinių skirtumų ir padeda jiems kovoti su sunkumais.

Vaidina: Maxim Mehmet, Pasquale Aleardi, Miriam Stein, Carlos Leal, Christoph Gaugler, Maximilian Simonischek, Silvia Busuioc, Joachim Król, Anna Schinz

Filmo veiksmas pradeda rutuliotis 1873 metų pavasarį, kai į mažą Šveicarijos kaimelį iš viso pasaulio suvažiuoja žmonės statyti naujo, tiems laikams itin modernaus tunelio. Statybų sukelto šurmulio ir sumaišties metu tarp trijų jaunuolių užsimezga draugystė, kuri nepaiso socialinių skirtumų ir padeda jiems kovoti su sunkumais. Vienas iš jų – tvarkingas, pedantiškas, santūrus, atsidavęs šeimai vokiečių inžinierius Maksas. Kita – gyvybinga ir atkakli gražioji Ana, apie žmones žinanti viską, bet patyrusi daug skausmo ir nusprendusi dėmesį telkti į verslą, o ne meilę. Ir pagaliau iš žemesniųjų  Italijos visuomenės sluoksnių kilęs impulsyvusis Tomasas, aistringai įsimylėjęs Aną ir nemokantis slėpti savo jausmų. Į aistringų jausmų verpetą įsisukusių draugų laukia nemažai sunkių išbandymų. Garsusis Gotardo tunelis pakeičia ne tik Šveicarijos ekonomiką, bet ir daugelio žmonių likimus.

Filmas pelnė 3 televizijos festivalių apdovanojimus.

Istorinė drama

Šveicarija

2016

N-7

Režisierius: Urs Egger

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...