captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“ kviečia keliauti senuoju grikio keliu

Kokią įtaką renkantis ir kuriantis savo būstą turi asmeniniai poreikiai ir kiek svarbūs prioritetai? Kuo panašūs ir kuo skiriasi interjero įsirengimo įpročiai Lietuvoje ir svečiose šalyse?   
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Kokią įtaką renkantis ir kuriantis savo būstą turi asmeniniai poreikiai ir kiek svarbūs prioritetai? Kuo panašūs ir kuo skiriasi interjero įsirengimo įpročiai Lietuvoje ir svečiose šalyse? Pratęsime pokalbį su interjero dizainere Dalia Mauricaite. 

Ar esate ką nors girdėję apie egzotiškąjį instrumentą marimbą? Kuo jis išskirtinis, kokia skambinimo juo specifika bei kitas profesines paslaptis atskleis perkusininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Mušamųjų instrumentų klasės lektorius Saulius Auglys-Stanevičius.

Turėtumėte sutikti, jog senatvė neaplenkia nei vieno žmogaus. Kaip ją prisijaukinti? Ar įmanoma tai padaryti? Kada ir kaip reikėtų pradėti ruoštis šiam neišvengiamam, tačiau brandžiam gyvenimo etapui, kuris išties gali būti ir labai gražus? Antropologė Elena Bradūnaitė-Aglinskienė pasidalins patirtimi Lietuvoje ir Amerikoje.

Grikių kruopos ir patiekalai iš jų – turbūt dažno mūsų neatsiejama kasdienės mitybos dalis. Ar kada susimąstėte, kokį kelią grikis turi nueiti nuo sėjos iki mūsų stalo? Kokius gardžius patiekalus galima pasigaminti? Apie gilias tradicijas Dzūkijoje – edukacinės programos sumanytoja Laima Mačionienė.     

Laidą veda Zita Kelmickaitė.    

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...