captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmosios istorijos dalyvis Jonas daugybę metų ieško sesers, Janinos Litvaitytės, gimusios apie 1946-uosius. Matė ją vienintelį kartą būdamas vos ketverių metukų, aplankytą internate, kuriame ji gyveno. Nuo to laiko praėjo daugiau nei penkiasdešimt metų. Ir mažne visą tą laiką įkyri mintis – kur ji – neduoda Jonui ramybės.
LAidos vedėja Palmira Galkontaitė.
LAidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O štai Airijoje gyvenantis Olegas niekada nėra matęs tos, kurios ieško – savo pusseserės Larisos Mišnekovos, gimusios Kaune, 1950-ųjų liepos 31 d. Tačiau būtent tam, kad būtų išgirstas Lietuvoje, vieną dieną atskrido pas mus iš Airijos.

Ilgai kaupėsi paieškoms kitos šio vakaro istorijos dalyvė Rasa. Seniai lukšteno ir lukšteno galvoje mintį, kaip būtų gerai susirasti ir pagaliau susipažinti su niekada nematyta seserimi, nepažinta to paties tėvo dukra. Tačiau stabdė vis tas perdėtas kuklumas – ką čia lįsi į svetimą gyvenimą? Kol vieną dieną Rasa apsisprendė – juk tai ne svetimas, o jos pačios bei jos sesers gyvenimas.

Na o maždaug prieš mėnesį pasakojome apie miško vidury atokioje sodybėlėje gyvenančią ponią Juliją ir jos didžiulį norą susirasti buvusią tremties draugę. Draugę, kurios nematė jau bemaž 70-metų. Tąsyk atrodė, kad misija iš tiesų neįmanoma. Tad kaip gi nustebome ir, kas be ko apsidžiaugėme, kai vieną dieną, redakcijoje suskambo telefonas. Skambino ne tas, ko ponia Julija labiausiai laukė, tačiau būtent tas skambutis antrąsyk kiškių keliukais vedė mus pas Juliją.

Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...