captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus”: Konstantinas Orbelianas

Gimęs muzikai – vunderkindas iri pasaulinės šlovės menininkas – Konstantinas Orbelianas – armėnų kilmės amerikiečių pianistas ir dirigentas, vadovaujantis Maskvos, Kauno orkestrams bei Jerevano operos teatrui, tarptautinių muzikos festivalių sumanytojas bei meno vadovas, Delos įrašų studijos bendrasavininkis, nuolat bendradarbiaujantis su Dmitrijum Chvorostovskiu, Rene Fleming ir daugeliu kitų žymių menininkų.
Armėnų kilmės amerikiečių pianistas ir dirigentas Konstantinas Orbelianas.
Armėnų kilmės amerikiečių pianistas ir dirigentas Konstantinas Orbelianas.

Dramatiška  Konstantino Orbeliano šeimos istorija kupina netikėčiausių posūkių. Karo ir represijų išdraskyta šeima – lyg naujųjų laikų tautų kraustymosi atspindys: apsukę pasaulį grįžta prie savo šaknų, kur motinos žodžiai ir giliausi vaikystės  jausmai prisideda prie humanizmo triumfo. Maestro, gyvendamas tarp įvairių bendruomenių, randa ir pasitelkia išskirtinę jų energiją ir geriausias savybes – visa tai dėl savo gyvenimo.

Konstantino Orbeliano pasakojimai apie pirmąjį honorarą, gautą šešerių metų, amerikietiškosios pianizmo mokyklos istoriją, jos muzikinės architektūros principus ir glaudžias ryšius su Lietuva – laidoje „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“.

I dalis – lapkričio 5 d., sekmadienį, 21.00 val. per LRT KULTŪRĄ.

II dalis – lapkričio 19 d., sekmadienį, 21.00 val. per LRT KULTŪRĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...