captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Editos šou“: Vido Bareikio gyvenimo spalvos

„Editos šou“ sekmadienį kviečia susitikti su režisieriumi, aktoriumi, dainų autoriumi ir atlikėju Vidu Bareikiu. Pokabis paliečia ne tik teatro „No theatre“ , kurio įkūrėjas Vidas Bareikis, idėjas ir prasmes, bet ir asmenimius potyrius,  santuoką su dainininke Jurga Šeduikyte, blaivaus gyvenimo propagavimą.
Vidas Bareikis.
Vidas Bareikis.

„Gyvenimas, kuris yra toks trumpas, aplinkui yra tiek visokių spalvingų dalykų, kad juos tik spėk ta blaivia galva sugraibyt – kam eikvoti laiką svaiginimuisi ir ieškojimo tų kitų realybių“, – kalbės Vidas Bareikis. Pokalbį nuspalvins Vido daina „Žmogus orkestras“ ir laidos vedėjos pasiūlytas žaidimas, kuriame sportiniu kostiumu vilkintis aktorius žiūrovams studijoje pravedė aerobikos treniruotę į ją integruodamas K. Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas.

„Aš pasmerkta būti komike“ – taip laidoje kalbės kita pašnekovė, populiari televizijos aktorė Violeta Mičiulienė. Sostinės gyvenimą iškeitusi į ramų Subačiaus miestelį, Violeta džiaugiasi, kad ten gali būti pačia savimi ir praeiviai nelaido replikų „Ei, artiste, pavaidink ką nors“. Violeta niekada nesuvaidino Šekspyro Džiuljetos, o apie savo išvaizdą kalba su lengva ironija. „Negaliu atsitoti prieš veidrodį, išsirengti nuogai ir sakyti sau: kokia aš graži. Pabandžiau. Neveikia“, – su tik Violetai būdingu humoru atviraus aktorė. O improvizacinį aktorės talentą laidoje Edita išbandys pasiūlydama jai tapti žinių vertėja į gestų kalbą.

Komiškas ir giedros nuotaikos nestingantis „Editos šou“ – šį sekmadieni 18:30 val. Vedėja Edita Mildažytė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...