captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: balerinos K. Tarasevičiūtės augintinė

Jei dažnai pametate daiktus, ne bėda. Tereikia įdarbinti šuns nosį. Tęsime pasakojimą apie vyresnio amžiaus šunis ir ką smagaus su jais galima nuveikti. Parodysime dresūros pamokėlę, kurioje šunį mokysime surasti šeimininko pamestus daiktus, pavyzdžiui, automobilio raktelius.
Balerina Kristina Tarasevičiūtė su Trobos tigre.
Balerina Kristina Tarasevičiūtė su Trobos tigre.

Daugiaspalvės loriketos pribloškia savo grožiu ir draugiškumu. Jos tokios smalsios ir drąsios, kad bet kas gali maitinti iš rankų. Tik jokių grūdinių kultūrų! Jos lesa itin gerai sunokusius vaisius, žiedadulkes ir nektarą. Šios papūgėlės kilusios iš Naujosios Gvinėjos ir Australijos. Reportaže papasakosime apie jų būdą, patelių ir patinėlių meilės giesmes bei serialų vertus santykius. Bus ir apie žemiškus dalykus – jos ne tik dažnai maitinasi, bet ir tuštinasi kas septynias minutes! Galite nuspėti, koks pavojus gresia, kai jos yra virš žmogaus. Tačiau šis pavojus nepraeina ir žmogui esant atokiau. Kodėl, pasakosime laidoje.

Pažintis su Trobos tigre įkvėps kilniems darbams. Balerina Kristina Tarasevičiūtė pasakos apie savo augintinę – smalsią, atsargią, pašėlusią ir dievinančią makaronus katę. Tai du metus ieškota augintinė, kuri dabar saugo namus ir palaimingai lepinasi. Sužinosite, ką ji veikia, kai šeimininkė gastroliuoja, kaip jos, rainosios, vos nenugvelbė kieme skraidančios plėšrūnės varnos ir kaip ji daro „masažus“ šeimininkės lovoje. Apie visa tai jau sekmadienio laidoje.

„Mūsų gyvūnai“ – lapkričio 12 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...