captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius”: kaip protingai atsikratyti namuose sukauptų daiktų?

Kai prieš 12 metų Vilma Kavaliauskienė nusprendė pasisvečiuoti Amerikoje, neįsivaizdavo, kad ta kelionė taps likimu. Šiemet parvykusi Lietuvon moteris prisistato Kavos slapyvardžiu ir kalba apie romaną. Savo kūrinį ji skiria visoms, išvažiavusioms ir pasilikusioms moterims. „Kad gyveni šalyje, supranti tik tada, kai randi savo kirpėją, siuvėją ir ginekologą”, – autorė pasakoja apie savo pakitusią gyvenseną.
Giedrė Bagdonienė.
Giedrė Bagdonienė.

Pastaraisiais metais pasaulyje išpopuliarėjusios namų tvarkymo teorijos ir praktikos palietė ir Lietuvą. Buvusi teisininkė Giedrė Bagdonienė tuo beveik gyvena ir ragina – nedvejodami išmesite iš namų šlamštą. Pati perėjusi buities tvarkymo pradžiamokslį ji sako, negailėjo nieko. Ir skatina, neverta metų metais laikyti sukauptų daiktų. Tačiau kokias paslaptis verta įminti, norint kažko atsikratyti ir apsivalyti?

Ką reikia žinoti norint turėti sveiką pagrindinę kūno ašį? Neurologas, manualinės terapijos specialistas Jonas Girskis apie nugaros problemas kalba be užuolankų. Ir aiškėja, kad dėl daugumai pažįstamų nugaros negalavimų kaltas ne tik sėdėjimas prie kompiuterio. „Žinau, kokias mankštas daro Lietuva”, – medikas į šipulius daužo šiuolaikinį gyvenimo būdą ir įspėja, jog net gydytojai privalo išmokti kalbėtis su žmogaus kūnu, o ne tobulinti atskiras jo dalis. O ką gali padaryti kiekvienas, besirūpinantis savo gyvenimo kokybe?

„Stilius” lapkričio 4 d., 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...