captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Tapatybės vagilė“ (Identity Thief)

Filmas pasakoja apie Sendį, kuris vieną dieną susiduria su neįtikėtina grėsme savo asmeniniam gyvenimui. Profesionali vagilė nudžiauna vyro tapatybę patvirtinančius dokumentus ir, naudodamasi jo banko kortele, linksminasi prabangiuose SPA salonuose, kasdienybę skaidrina apsipirkinėdama.

Vaidina: Jason Bateman, Melissa McCarthy, Jon Favreau, Amanda Peet, Robert Patrick, Genesis Rodriguez, Morris Chestnut, John Cho, Eric Stonestreet, Jonathan Banks

Filmas pasakoja apie Sendį, kuris vieną dieną susiduria su neįtikėtina grėsme savo asmeniniam gyvenimui. Net ir patys genialiausi aferistai neprilygsta Dajanai, kuri tarsi juoda katė perbėgo per Sendžio gyvenimo kelią. Profesionali vagilė nudžiauna vyro tapatybę patvirtinančius dokumentus ir, naudodamasi jo banko kortele, linksminasi prabangiuose SPA salonuose, kasdienybę skaidrina apsipirkinėdama. Neketindamas taikstytis su įžūlia vagile Sendis ima sekti karštais nusikaltėlės pėdsakais, tikisi pagauti ir kaip reikiant pamokyti apkūnią rusvaplaukę, pranokstančią net ir patį baisiausią košmarą. Tačiau net ir sekama vagilė neketina nustoti vogti, tad Sendžio laukia tikrų tikriausias iššūkis – pagauti apsukrią ir sumanią moteriškę!

Kriminalinė komedija

JAV

2013

N-14

Režisierius: Seth Gordon

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...