captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: ar ras laimę R.Cicino sūnėnas Londone?

Rytų Londone susitikome su 21-erių metų Mantu, kuris siekdamas muziko karjeros išvyko iš Lietuvos. Gimtinėje  jį dar penkiolikmetį netruko pastebėti dainuojantį Ryčio Cicino dainas, kurios fonogramas vienam koncertui paskolino pats estrados dainininkas.   
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Rytų Londone susitikome su 21-erių metų Mantu, kuris siekdamas muziko karjeros išvyko iš Lietuvos. Gimtinėje  jį dar penkiolikmetį netruko pastebėti dainuojantį Ryčio Cicino dainas, kurios fonogramas vienam koncertui paskolino pats estrados dainininkas. Vaikiną su Ryčiu Cicinu sieja ne tik panašus balsas ir dainavimo stilius. Mantas – dainininko sūnėnas. Nepaisant to, jaunuolis karštai pasiryžo siekti karjeros tik savo paties jėgomis. Kaip Mantas Londone gyvena dabar?

Kitas laidos reportažas sieks atskleisti ir supažindinti su kita visuomenėje augančia opia emigracijos problema – dideliu paliekamų vaikų skaičiumi. Tėvai, norintys užtikrinti geresnį gyvenimą sau ir vaikams, palieka juos augti senelių, tetų ar net kaimynų globoje ir išvyksta į užsienį. Deja, tik siunčiamais žaislais ir pinigais pilnavertę vaikystę sukurti yra nelengva. Dažnas vaikas, išvykus tėvams, jaučia baimę, nerimą, neužtikrintumą dėl ateities. Ką apie tai papasakos tėvų emigraciją išgyvenę laidos herojai?

Atsakymų ieškosime socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ antradeinį 21:15 val. po „Panoramos“. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...