captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dėžinukai“ (The Boxtrolls)

Šeimų būna įvairiausių, tačiau mažojo Egio artimieji nelabai primena tradicinę. Našlaičiu likusį berniuką supa daugybė įvairiaspalvių monstrų, keliančių siaubą Sūrbridžo gyventojams. Dėžinukais vadinamų pabaisų namai – požemių labirintai, jų drabužiai – dėžės, maistas – šiukšlės, o linksmiausia pramoga – gąsdinti! 

Šeimų būna įvairiausių, tačiau mažojo Egio artimieji nelabai primena tradicinę. Našlaičiu likusį berniuką supa daugybė įvairiaspalvių monstrų, keliančių siaubą Sūrbridžo gyventojams. Dėžinukais vadinamų pabaisų namai – požemių labirintai, jų drabužiai – dėžės, maistas – šiukšlės, o linksmiausia pramoga – gąsdinti! Tačiau visoms istorijoms vieną dieną ateina galas: neapsikentusi nesibaigiančių monstrų išdaigų, miesto dezinfekcijos tarnyba nusprendžia atsikratyti pabaisų, kurios, anot legendų, naktimis vagia Sūrbridžo gyventojų vaikus ir sūrį. Tik ar dėžinukai iš tiesų yra tokie monstrai, kokius juos piešia nieko apie pabaisas neišmanantys miestelėnai? Mažasis jų globotinis Egis ryžtasi kartą ir visiems laikams įrodyti, kad mažieji dėžinukai – žavūs ir geraširdžiai padarėliai, labiau už viską bijantys… žmonių! Tiktai ne viskas taip paprasta – Egio kelyje tyko aibė nuotykių, piktai nusiteikusių miestelėnų ir viena už kitą smagesnių dėžinukų išdaigų. Berniukui reikia ne tik apsaugoti savo draugus ir šeimą, bet ir užkariauti jam vis labiau patinkančios mergaitės širdį.

Nominuotas „Oskarui“, BAFTA   ir „Aukso gaubliui“  kaip geriausias animacinis metų filmas. Iš viso 8 specialūs kino apdovanojimai ir 60  nominacijų.

Animacinis filmas

JAV

2014

N-7

Režisieriai: Graham Annable, Anthony Stacchi

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...