captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Editos šou" – Jazzu ir Marijus Žiedas

Šį sekmadienį „Editos šou" nepritrūks itin atvirų pokalbių ir juoko iki ašraų. Laidos svečiai: dainininkė Justės Arlauskaitė-Jazzu ir LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas.

Šį sekmadienį „Editos šou" nepritrūks itin atvirų pokalbių ir juoko iki ašraų. Laidos svečiai: dainininkė Justės Arlauskaitė-Jazzu ir LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas. 

Tokios nuoširdžios ir atviraujančios Justės Arlauskaitės televizijos žiūrovai, ko gero, dar nematė. Viskas, kas kas jaudina dainininkę, nuoširdžiai atsiskleidė pokalbyje su laidos vedėja – baimės, meilės ryšiai, patirti stiprūs išgyvenimai. „Jeigu ne mano klausytojai – sedėčiau užsidarius tarp keturių sienų ir depresuočiau", – apie savo gerbėjus pasakojo Justė Arlauskaitė.  Dainininkė drąsiai atsakė į studijos žiūrovų klausimus apie ryšius su L. Somovu, J. Jankevičiumi ir naują jos mylimąjį Donatą Ivanauską. „Tiesiog vieną sykį susitikome ir supratome. Buvome dešimt metų pažįstami, iš pradžių vienas kitam jutome žmogišką simpatiją, kuri vėliau išsivystė į dabartinius santykius“, – pasakoja Justė Arlauskaitė.

Lengvumo „Editos šou" suteikė žaidimai, į kuriuos laidos vedėja ir Justė Arlauskaitė paniro kaip dvi suokalbinikės, iki ašarų prajuokindamos viena kitą.

Kitoje laidos dalyje – susitikimas su Marijumi Žiedu. Jame žiūrovams teks patirti nemažai netikėtumų. Informacinių laidų vedėjo įvaizdis atsiskleis visai kitomis – be galo mylinčio vyro, tėvo ir nepaprastos inteligencijos žmogaus spalvomis. Laidų vedėjas, turintis filosofijos mokslų magistro išsilavinimą, į Editos klausimą, ar filosofijos jam prisireikia ištikus niūriai rudeninei nuotaikai, atsakė: „Apmąstau, ką galiu pakeisti tokioj situacijoj, ir ko negaliu. Tai ką galiu – imu ir pakeičiu.“ Marijus Žiedas aksominiu balsu išdėstys agurkų marinavimo receptą, skaitys žinias latvių kalba ir net nemėgins išsisukti nuo ,,nepatogių“ klausimų.

Drąsus, netikėtas ir nuoširdus sekmadienio vakaras su „Editos šou" sekmadienį 18:30.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...