captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų laisvės metai – 1991“. Lietuvos pergalės metai

 Jei ant vienos svarstyklių lėkštės – žmogaus gyvenimas, ant kitos – šalies laisvė, kas nusveria?  
Laidos vedėjai Audrius Siaurusevičius ir Edita Mildažytė.
Laidos vedėjai Audrius Siaurusevičius ir Edita Mildažytė.

 „Jei ant vienos svarstyklių lėkštės – žmogaus gyvenimas, ant kitos – šalies laisvė, kas nusveria?“ Šis klausimas – vieninteliam, išgyvenusiam po Medininkų posto užpuolimo, Tomui Šernui. Šiandien jis kunigas.   

Laisvė, tankai, barikados, kolaborantai, juodoji rinka, banditizmas, reketas, kontrabanda, „kaspervizija”, „vagnorėliai”, nepriklausomybė, valstybė... Tai ne šiaip žodžiai iš žodyno. Tai neatsiejama 1991-ųjų dalis. 1991-uosius laidoje padės prisiminti ne tik iškalbingi archyviniai kadrai, bet ir įvykių liudininkai – net ir naktimis savo kabinetų nepalikdavę politikai, iš spaudos rūmų ir televizijos išvyti žurnalistai, anuomet Lietuvos žiūrovų primiršti aktoriai, kelius į stadionus pamiršę sportininkai, į klastingas verslo platumas įžengę pirmieji verslininkai.

Apie kruviniausius metus naujojoje Lietuvos istorijoje laidos vedėjai Edita Mildažytė ir Audrius Siaurusevičius kalbasi su Vytautu Landsbergiu, Gediminu Vagnoriumi, Audriumi Butkevičiumi, Zigmu Vaišvila, Egidijumi Bičkausku, Tomu Šernu, Egle Bučelyte, Dariumi Lukoševičiumi, Aidu Giniočiu, Romu Bubneliu. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...