captcha

Jūsų klausimas priimtas

Europos kinas: „Diena sulig gyvenimu“ (Über den Tag hinaus)

Frankfurto taksistei Gretai Tulner po sunkaus darbo atsipalaiduoti padeda meditacija. Kartą ją visai dienai užsisako 83 metų profesorius Valteris Zingeris. Būdamas gydytojas jis žino, kad gyventi jam liko jau nebeilgai. Paskutinį kartą gyvenime jis nori pamatyti žmones ir vietoves, kurie buvo jo gyvenimo prasmė.

Vaidina: Horst Sachtleben, Katja Studt, Charlotte Schwab, Christine Schorn, Thomas Limpinsel, Christian Natter, Hubertus Hartmann, Laura Louisa Garde, Daniel Drewes

Frankfurto taksistei Gretai Tulner po sunkaus darbo atsipalaiduoti padeda meditacija. Kartą ją visai dienai užsisako 83 metų profesorius Valteris Zingeris. Būdamas gydytojas jis žino, kad gyventi jam liko jau nebeilgai. Jis pasirodo prieš Gretą su portfeliu, skėčiu ir savo mėgstamos muzikos kompaktiniais diskais. Paskutinį kartą gyvenime jis nori pamatyti žmones ir vietoves, kurie buvo jo gyvenimo prasmė. Kiek suirzusi Greta veža profesorių ant tilto, kur jis prieš 50 metų sutiko savo žmoną. Taip besiginčydami, kalbėdamiesi apie svarbius gyvenimo dalykus šiedu skirtingi žmonės pradeda kelionę po miestą.

Drama

Vokietija

2015

N-7

Režisierius: Martin Enlen

 Über den Tag hinaus
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...