captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl advokatė kuria drabužius kitiems

Atvirai kalbėti apie nevaisingumą Gintarę Jankauskienę paskatino laukimas. Ilgas ir sunkus. „Išbandžiau visus internete siūlomus gydymo būdus. Praėjau visas laukimo stadijas“, – atvirai pasakoja moteris, tik po kelerių metų sužinojusi nevaisingumo priežastį.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Apie savo ir kitų skausmą jį parašė knygą, nes žino, kad nevaisingumo tema apipinta mitais ir klišėmis apie neva netinkamą moters elgesį iki santuokos, apie vaistus ir būdus, stebuklingai leidžiančius pastoti. Nuolatiniai aplinkinių kankinimai klausimais – kada gi, gal negali – deja, neskatina vaisingumo. Kaip išgyventi esminę gyvenimo krizę ir kuo kliautis laukiant gandrų?

Kai nuolatos kuri namus kitiems, įsirengti savus tampa iššūkiu. Architektė Indrė Sunklodienė, kūrusi savo būstą rėmėsi formule 2e. Kas tai per nauja estetikos srovė, deranti visiems, drąsiai ir kūrybiškai žvelgiantiems į namų jaukumą?

Advokatė Liudvika Meškauskaitė, teisės žinovė, jau kelerius metus gyvena madomis. „Ką jūs, kokios kolekcijos, aš pati be Juozuko pritarimo bijau ir į šoną žvilgterėti. Niekaip nežinojau kaip sukurti platų sijoną“, – kuklinasi advokatė, tikinanti, jog nepretenduoja į dizaineres, tačiau mielai imasi saviraiškos mados plotuose. „Mama, tavo modeliai tokie senoviški“, – vieną dieną iš dukros išgirdo Liudvika  ir sukūrė „bomberį“. Kodėl advokatė kuria drabužius kitiems, kas ją tam pastūmėjo ir ką tai duoda teisininkės kasdienybei?

„Stilius“ šeštadienį, spalio 14 d., 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...