captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“

Šunų stiprumo varžybos visada sulaukia didžiulio dėmesio. Jose gali dalyvauti tik fiziškai ir psichologiškai stiprūs gyvūnai. Tam, kad tokiais taptų, šeimininkai dirba ilgai ir kantriai, dažnai skirdami visą savo laisvalaikį. Demonstruojama ne tik šuns ištvermė, bet ir psichologinis paruošimas.

Kas iš to, jei šuo bus labai stiprus, tačiau blaškysis ir nesusikaups – rungties jis tinkamai neatliks. Laidoje parodysime, kaip šunys varžosi šokdami į aukštį, kovodami greičio take, tempdami didžiulį svorį ir kitose rungtyse. Beje, įdomu tai, kad tokiose varžybose šuns neįmanoma priversti dalyvauti ir kovoti, jei jis nenori arba jam tiesiog nėra nuotaikos. Ar buvo tokių Lietuvoje vykusiose varžybose, pamatysite jau šį sekmadienį.

Šiurpių legendų ir paslaptingų pasakų herojės pelėdos – labai paslaptingi paukščiai. Kalbinsime jau iš ankstesnių mūsų laidų pažįstamą jų augintoją – Slavomirą, kuris žavisi šiais dideliais ir plėšriais paukščiais. Šį kartą atskleisime kelias paslaptis, kaip prisijaukinti plėšriuosius paukščius.

Pasakojimas apie keliauninkus žiurkėnus ir pralinksmins, ir nuliūdins. Iš pradžių buvo 12 žiurkėnų, kurie su dizainerės Viktorijos Kučinskaitės šeima išvyko atostogų į Italiją. Ten keli pabėgo, šeimininkai sako, kad greičiausiai juos naktį (buvo apsistoję su automobiliu nakvynės aikštelėje) į laisvę paleido iš miško atėjęs šiltamėgis italų ežys. Žiurkėnus laikydavo gryname ore, narvelyje ant žemės. Kai ryte dalies jų nerado, skelbė paieškas, klausinėjo kaimynų (net išmoko žodį „žiurkėnas“ sakyti itališkai)... Dar keli žiurkėnai pabėgo jau grįžę į Lietuvą ir galbūt slapstosi virtuvės spintelėse. Taigi, liko vos keli. Laidos filmavime dalyvavo vienas graužikas, „sukalbamiausias“. Užtat puikiai savo grožį ir ypatumus atskleidė šeimoje karaliaujantis katinas. Kas žino, gal ir jis nemažai prisideda prie žiurkėnų pabėgimo planų.  


„Mūsų gyvūnai“ – spalio 15 d., sekmadienį, 11:30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Rasa Eilunavičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...