captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Apsimetėliai“ (Pretenders). Premjera

Šį vakarą LRT TELEVIZIJA kviečia į kino premjerą: bus rodoma praėjusių metų San Sebastiano kino festivalyje puikiai įvertinta trijų Baltijos šalių kūrėjų psichologinė drama „Apsimetėliai“ (Pretenders). Tai antrasis lietuvių, latvių ir estų kino kūrėjų bendras darbas po praėjusiais metais pristatyto fimo „Senekos diena“.

Filmo anonsą galima pamatyti:

Iš lietuvių prie filmo gamybos prisidėjo prodiuserė Uljana Kim, montažo režisierius Danielius Kokanauskis, garso režisierius Vladimiras Golovnitskis. Filmo režisierius – estas Vallo Toomla (g. 1983).

„Tai jau antroji Baltijos šalių kino koprodukcija, sulaukusi tarptautinio pripažinimo ir teikianti vilties, kad ateityje gims nauji bendri projektai“, – sako filmo prodiuserė Uljana Kim.

Filmas „Apsimetėliai“ įtrauktas į 2018-ųjų „Kino pavasario“ programą. Per LRT TELEVIZIJĄ jį kviečiame žiūrėti šį vakarą 22.30 val.

Po aborto trisdešimtmečiams Anai ir Juhanui turtingi draugai pasiūlo praleisti atostogas jų prabangioje pajūrio viloje, kol jie bus išvykę. Ana nebesijaučia gerai su Juhanu ir beveik kiekviename žingsnyje jam priekaištauja. Vieną dieną paplūdimyje, kol jie maudosi, nepažįstamieji pavagia jų daiktus. Įtampa pasiekia piką ir Ana apkaltina Juhaną bailumu, nes šis nesiėmė jokių veiksmų, nors ir viską matė. Besiginčydami jie pamato Eriką ir Trinę, kurie įsirengė stovyklavietę pajūryje. Prasidėjus audrai, kuri suniokojo stovyklautojų palapinę, Ana su Juhanu priversti pasikviesti du nepažįstamuosius į vilą praleisti naktį. Ana nusprendžia pažaisti keistą žaidimą – apsimesti vilos savininke. Kasdien melas tampa vis pavojingesnis, kol galiausiai peržengiama riba.

„Tai ir kupina metaforų pasakėčia apie griūvančius santykius, kuriuos puikiai simbolizuoja vila, pilna veidrodžių ir langų, tampančių penktu filmo personažu, ir psichologinis trileris, kurį jaunas režisierius kuria nuo pirmų kadrų ir išlaiko įtampą iki paskutinės minutės.“ (S. Lingevičiūtė).

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...