captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Stebuklų šalis“ (Wonderland)

Filmo premjera įvyko Sandanso festivalyje, kur jis buvo palankiai įvertintas kritikų. Laimėjo Britų nepriklausomo kino apdovanojimą. 

Filme pasakojama vienos darbininkų šeimos istorija ir įvykiai, nutikę per penkias dienas, ilgąjį savaitgalį. Trys Bilo ir Eilin dukterys Nadia, Debi ir Moli seniai paliko tėvų namus ir įsikūrė kaip sugebėjo. Jų brolis Darenas išėjo dar seniau ir tėvai kenčia, nes nežino, kur jis yra. Seserys gyvena skirtingose Londono vietose ir ieško laimės. Nadia, kavinės padavėja, sielos draugo ieško per skelbimus. Jos sesuo Debi, kirpėja ir vieniša motina, auginanti devynmetį sūnų, priiminėja vyrus po darbo valandų tiesiog kirpykloje. Ir tik Moli atrodo laiminga. Ji laukiasi pirmagimio, bet jos vyras atsakomybės prisibijo. Visi jie – tik mažytės didžiulio miesto dalelės. Kartais gražaus, kartais žiauraus. Bet tai jų miestas, jų gyvenimas ir jų šalis. Ar kas nors pasikeis per ilgąjį savaitgalį?

Drama

Didžioji Britanija

1999

N-14

Režisierius: Michael Winterbottom

Vaidina: Shirley Henderson, Gina McKee, Molly Parker, Ian Hart, John Simm, Stuart Townsend, Kika Markham, Jack Shepherd, Enzo Cilenti, Sarah-Jane Potts

 Wonderland
(1999) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...