captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba

Šią laidą pradėsime nuo moters, kuri nepaisant amžiaus ir gyvenimo brandos, daugybę metų tebeieško tėvo. Apie savo tėvą Laima žino tik tiek, kad jis - Boleslovas Sadauskas - kilęs iš Telšių rajono, Nevarėnų apylinkės.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O štai prieš metus mūsų šnekintas vaikinas, tokiu bibliniu, Mozės, vardu, vos tik pradėjo save suvokti, ėmė sukti galvą, kas jis, kokios tautybės ir iš ko atėjo į šį pasaulį?

Gaila, tačiau tąsyk, prieš metus, keli, labai svarbūs šiose paieškose, žmonės mūsų laidos nežiūrėjo. Ir prireikė metų, kol vieną dieną mes vėl išgirdome Mozės vardą.

Prieš dvejus metus pasakojome apie dvi drauges, pirmą kartą susitikusias po penkiasdešimties metų tylos. O prisiminti draugę vieną iš jų, smarkiąją žemaitę Mortą, paskatino ne šiaip blykstelėjusi užgaida. Tai buvo savotiška misija – švenčiant auksines vestuves susigrąžinti iš praeities buvusią vyriausiąją pamergę, arba žemaitiškai  vainiksę.

Iš nuogirdų vestuvių jubiliejaus būta išties labai smagaus. O kaip gi buvusi pirmoji pamergė? Ar dalijosi su drauge švente? Ar iš naujo po penkiasdešimties metų susitikusios jodvi randa laiko ir noro viena kitai?
 

Nacionalinė paieškų tarnyba, šeštadienį, 18.30 val. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...