captcha

Jūsų klausimas priimtas

I. Laursas „Stiliuje“: nieko neveikimas yra didžiausia dabarties prabanga

Prieš dešimt metų – griuvėsiai, dabar – dvaras su turtingu kultūriniu gyvenimu. Ignalinos rajone įvyko stebuklas, kurį sukūrė žmogus, tikintis idėja. Kai biomedicinos mokslų daktaras profesorius Julius Ptašekas ėmėsi XVII amžiaus istoriją siekiančio architektūros ansamblio, nebuvo išlikę net ankstesnių pastatų atvaizdų.
Ilja Laursas.
Ilja Laursas.

Kas lėmė Sizifo darbą užsikrovusio mediko užsispyrimą? Ir kodėl J. Ptašekas nesutinka būti vadinamas dvarininku?

Verslininkas ir investuotojas Ilja Laursas užkariavo Silicio slėnį ir vėl atsigręžė į Lietuvą. Jau ne vienerius metus save jis laiko pasaulio piliečiu ir neslepia, jog mėgsta gyventi viešbučiuose. Be to, skrupulingai renkasi, kad jį suptų tik tie, kurių „chemija“ tinkama.

„Kalba net ne apie pozityvumą. Yra žmonių, kurie geri, įdomūs, bet seniai supratau kitus dalykus, lemiančius emocinį poveikį. Ir stengiuosi gyventi, dirbti, bendrauti su žmonėms, su kuriais man gera“, – pasakoja Ilja, atvirai pripažindamas, jog laiką skaičiuoja minutės tikslumu, bet leidžia sau ir nieko neveikti: „Nieko neveikimas yra didžiausia dabarties prabanga.“

I. Laursas pripažįsta ir meditacijos svarbą, tačiau svarbiausiu raumeniu jis laiko valią. Kaip savo raumenis treniruoja žinomiausias Lietuvos investuotojas? Kaip turtingas žmogus aiškina skurdaus gyvenimo priežastis? Ir kodėl jis nepataria investuoti į nekilnojamąjį turtą?
 

„Stilius“ šeštadienį, rugsėjo 7 d., 19.30 val. Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...